Image Alt

HABERLER

YENİ YIL KAR KÜRESİ FOTOĞRAF YARIŞMASI KAZANANLARI BELLİ OLDU!

Fotoğrafçılıkta uzmanım diyenler kozlarını Bahçeşehir Prestige Mall AVM'de paylaştı. Birbirinden iddialı fotografların kıyasıya yarışında kazananlar MOTTA PASTICERIA enfes yemeklerini yemek için sabırsızlanıyorlar.


Kar küresinde fotoğraf çeken yüzlerce kişi çektikleri fotografları;
#prestigemall
#prestigemallavm
#newyearprestigemall
@prestigemallofficial

Hashtagh'leri ve Prestige Mall Resmi Instagram accountunu etiketleyerek paylaştıkları fotoüraflar sayesinde 15 Şubat Tarihine kadar geçerli MOTTA PASTICERIA'dan 150 TL değerinde hediye yemek çeki kazandılar.

Kazananları tebrik eder afiyetler dileriz.

RÊVE’S HOME COLLECTION, ÜÇÜNCÜ MAĞAZASINI BAHÇEŞEHİR PRESTİGE MALL AVM'DE AÇIYOR

Evinde tarzı sevenler için dekorasyon dünyasında çok kısa sürede marka olan Rêve’s Home Collection, üçüncü mağazasını Bahçeşehir Prestige Mall AVM'de açıyor.  Mobilya, aydınlatma, aksesuar ve zücaciye ürünlerinin bir arada sunulduğu Rêve’s Home Collection, yılbaşı öncesi tüm müşterilerini mağazasına bekliyor.

Dekorasyon ürünlerinin önemli isimlerinden biri olan Rêve’s Home Collection üçüncü konsept mağazasını Bahçeşehir Prestige Mall AVM'de açıyor. Mobilya, aydınlatma, aksesuar ve zücaciye ürünlerini bir arada bulabileceğiniz Rêve’s Home Collection, evinde tarzı sevenler için tüm ürünleri özenle seçiyor.
İlk mağazasını 2015 yılı Ocak ayında Maltepe Bağdat Caddesi'nde açan Rêve’s Home Collection, 450 metrekarelik mağazasıyla daha ilk günden dikkatleri üzerine çekmesini bildi. Farklı konsepti ve konseptin içerisinde Coffe olmasıyla  müşterilerinin beğenisini kazanan Rêve’s Home Collection, ikinci mağazasını da anneler gününde Küçükyalı Bağdat Caddesi'nde açtı. 200 metrekare alan üzerine kurulan Rêve’s Home herzaman ki gibi mimari konsept sıcaklığını korumasını bildi. Ürün yelpazesini sürekli çeşitlendiren mağaza, kısa sürede beğenilen, tanınan bir marka haline geldi.

Rêve’s Home Mağazaları CEO’su Navruz Aydın:
“BAŞARIMIZ TESADÜF DEĞİL”          
Kısa sürede dekorasyon dünyasının tanınan bir markası haline geldiklerini söyleyen Rêve’s Home Mağazaları CEO’su Navruz Aydın, hiçbir şeyin tesadüf olmadığını söyledi. Yıllardır perakende sektörünün öncü firmalarının mağazalarına konsept tasarım ve reklam işlerini yaptıklarını anlatan Aydın, başarılarını perakende sektörünü çok iyi bilmelerine bağladı. Rêve’s Home Collection'da satılan tüm mobilya tasarımlarının kendi üretimleri olduğunu kaydeden Aydın, “2 bin 500 metrekarelik fabrikamızda üretilen mobilyalarımızın hepsi kendine özgün tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Ayrıca müşterilerin özel isteklerine göre de sipariş alıyoruz” dedi.
Rêve’s Home mağazalarına girdiğinizde biraz kafanız karışabilir diyen Navruz Aydın, sözlerine şöyle devam etti: “İlk mağazayı açtığımızda insanlar yanlış geldiklerini düşünerek geri çıkıyorlardı. Konsept itibari ile bir kahve söyleyip, sohbet edilebilecek bir mekan sandıkları mağazamızın, aslında  bir mobilya ve dekorasyon mağazası olduğunu görünce çok şaşırıyorlardı. Konsepti belirlerken bizim için önemli olan insanların mağazamızdan içeri girer girmez sıcak bir atmosferle karşılaşmasıydı. İçini ısıtacak, sıkılmadan dolaşabileceği, farklı kategorilerde ve özellikle içinde konsepti olan ürünleri bir arada bulabilecekleri bir mağazayı hayal ettik. Sanırım da hayallerimiz gerçek oldu.”

“2016 YILINDA 10'UNCU MAĞAZAMIZI AÇMAYI İSTİYORUZ”
Ticari bile olsa beğenmedikleri, evlerinde kullanmayacakları hiç bir ürünü mağazalarına koymadıklarını anlatan Aydın, alışveriş keyfini biraz daha artırmak için Home Coffe konseptini de mağazalarına eklediklerini vurguladı. Adına da Rêve’s Home yani Hayalindeki Ev dediklerini söyleyen Aydın, “2015 yılı bizim için oldukça başarılı bir yıldı. Yeni açacağımız üçüncü mağazamızla başarımızı taçlandırdık. Yeni çıktığımız bu yolda 2016 yılının çok daha iyi olacağını düşünüyoruz. Yeni yıl için şimdiden görüşmelere başladık. 2016 yılında hedefimiz 10 mağaza açabilmek” diye konuştu.