KURUMSAL

PRESTİGE MALL  ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ

Prestige Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi, özel tasarım butikleri , dünyaca ünlü markaları , özel konseptli çocuk oyun alanları ve teraslı Gurme restaurantlarıyla müşterilerin tüm ihtiyaçlarını bir avm içerinde karşılamayı amaç edinmiş Butik AVM konseptiyle Bahçeşehir ‘e yeni bir yaşam tarzı ve farklılık sunuyor.

Prestige Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde gerçekleşen çesitli etkinliklerle ziyaretçilere unutamayacakları anılar yasatılmaktadır.

Prestige Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi; Özellikle Bahçeşehir 1.Kısım, Bahçeşehir 2.Kısım ve Beylikdüzü ilçelerinin yakın mesafede bulunmakta olup, Avcılar ve Başaklşehir ilçelerinden de ciddi bir nüfusa seslenmektedir ve bölgenin en özel alışveriş ve yaşam alanıdır.

Prestige Mall, gerçek anlamda bölge ihtiyaçlarına cevap veren tek projedir ve 12.407 m2’lik kiralanabilir kapalı alanı ve 55 mağazası ile ulusal ve uluslararası birçok gözde markaya ev sahipligi yapmaktadır. Toplam 90 araçlık açık, kapalı ücretsiz otopark, hipermarket, cafe, restoran, fast food, ünlü markaların yer aldığı bay, bayan, çocuk tekstil mağazaları, kuaför, Çocuk Oyun Alanı ile ziyaretçilerine hizmet vermektedir. Birçok ünlü markaları ve elektronik esya, ev tekstili, kozmetik, kitap, müzik, oyuncak, spor magazaları ile herkesin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

PRESTİGE MALL MİSAFİR YORUMLARI

Ömer YILMAZ

Google Yorumlar

Bahçeşehir gölet tarafında ilk yapılan alış veriş merkezi temel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz yemek yiyebileceğiniz yada kahve içebileceğiniz bir yer! Çocuklarınızla da hoş vakit geçirebileceğiniz bir oyun parkı ve temel ihtiyaçlarınız için çeşitli mağazalar var..

Esat FURAN

Google Yorumlar
Hijyen ve titiz ön planda tutan, gölet yanındaki çok güzel bir avm

Erhan Yücel ERGÜN

Google Yorumlar

Çok şirin ve kalabalık olmayan bir yer.

Hülya BAŞ

Google Yorumlar
Temiz, şık ve güzel kokulu:) Sakin sakin gezmelik tam. Personel de ilgili ve güler yüzlü:)

MİSAFİRLERİMİZ NEDEN PRESTİGE MALL AVM’Yİ TERCİH EDİYOR?

80%Eğlence, Mutluluk
80%Herkes için Yiyecek ve İçecekler
92%Alışveriş ve İndirimler
85%Eğlence
90%Hafta Sonu